Wymiana i naprawa płyt warstwowych

Zaufaj doświadczonym specjalistom

Strona główna » Oferta » Wymiana i naprawa płyt warstwowych

Płyty warstwowe wykorzystuje się przede wszystkim w budownictwie obiektów takich jak biurowce, centra logistyczne, hale produkcyjne, obiekty sportowe, a także galerie handlowe. Choć płyty te są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, ulegają uszkodzeniom w wyniku takich działań jak niewłaściwa konserwacja czy wandalizm. Na wykonanej z płyt warstwowych elewacji mogą pojawić się zarysowania, wgniecenia, a nawet dziury, wpływające na wygląd całego budynku.

Uszkodzona płyta warstwowa wygląda nieestetycznie, a także, nierzadko, nie spełnia odpowiednio swoich funkcji, dlatego zwykle w takim przypadku rozważa się zakup nowego panelu. Nasi specjaliści zajmują się wymianą uszkodzonych płyt warstwowych, a jeśli jest to zbyt kosztowne lub niemożliwe do wykonania – ich naprawą tak, aby przywrócić materiałom doskonały wygląd.

Wymiana i naprawa elewacji z płyt warstwowych w Poznaniu

Wymianę lub naprawę płyt warstwowych warto powierzyć sprawdzonej firmie takiej jak Maxmont w Poznaniu. Współpraca z doświadczonymi fachowcami pozwoli ocenić zniszczenia oraz zdecydować, czy wymiana albo naprawa uszkodzonych elementów przyniesie oczekiwane efekty. Po dokonaniu prawidłowej naprawy i przestrzeganiu zasad konserwacji, płyty przez długi czas będą prezentować się nienagannie.

Warto również zaznaczyć, że dokładamy wszelkich starań, aby po naprawie elewacji z płyt warstwowych przez naszych specjalistów, żadna część budynku nie różniła się od pozostałych elementów, które np. nie zostały porysowane czy wgniecione. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji Klientów, dlatego każde zlecenie wykonujemy z niezwykłą starannością tak, aby budynki, których elewacje wykonano z płyt warstwowych, zawsze wyglądały doskonale.

Naprawa i wymiana uszkodzonych płyt warstwowych przez fachowców z Maxmont

Specjaliści Maxmont wymieniający i naprawiający płyty warstwowe wyróżniają się dużym doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Chcemy, aby każdy współpracujący z nami Klient był zadowolony z wykonanych usług, więc zawsze staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby Zleceniodawców i szukać najlepszych dla nich rozwiązań.

Pragniemy, aby obiekty, do których wykończenia zostały wykorzystane płyty warstwowe, spełniały swoje funkcje i prezentowały się nienagannie, dlatego świadczymy nie tylko usługi związane z ich montażem, lecz także wymianą oraz naprawą uszkodzonych części.

Skontaktuj się z nami już teraz!