Kasetony elewacyjne

Strona główna » Oferta » Kasetony elewacyjne

Razem z naszym przedsiębiorstwem można w estetyczny i funkcjonalny sposób wykończyć elewację każdego budynku – od mniejszych inwestycji, po wielkopowierzchniowe obiekty. W ramach świadczonych przez nas usług montujemy kasetony elewacyjne ze sprawdzonych materiałów, takich jak stal czy aluminium. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na wykończenie w sposób elegancki ścian frontowych i reprezentacyjnych w obiektach biurowych, przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej czy nawet elewacji w budownictwie mieszkalnym.

Dla kogo elewacje kasetonowe?

Kasetony elewacyjne są rozwiązaniami nowoczesnymi. Dzięki różnorodnej kolorystyce oraz mnogości kształtów pozwalają na innowacyjne i bardzo nowatorskie wykańczanie budynków, które w ten sposób zyskują efektowny wygląd. Ich olbrzymie możliwości kompozycyjne sprawiają, że otrzymuje się bardzo nowoczesne rozwiązania architektoniczne, niestandardowe oraz zadziwiające. Kasetony elewacyjne świetnie wyglądają w zestawieniu ze szkłem, drewnem, ale i z betonem, czy aluminium, przez co chętnie stosowane są przez znanych i cenionych architektów wykorzystujących je w swoich niecodziennych i niepowtarzalnych projektach.

Montaż kasetonów elewacyjnych - więcej informacji

Dzięki łatwości montażu, kasetony elewacyjne znacznie przyspieszają proces budowy czy remontu budynku. To materiał, który z powodzeniem stosować można zarówno przy powstawaniu nowych budowli, jak i do remontowania starszych – tak powstałe budynki posiadają trwałą i bardzo wytrzymałą elewację. Prezentowane w naszym asortymencie elewacje kasetonowe są przeznaczone zarówno dla mniejszych, jak i większych inwestorów. Są chętnie wykorzystywane w projektach budynków mieszkalnych, firmowych, przemysłowych i publicznych.

1. Charakterystyka kasetonów elewacyjnych:

Stal charakteryzuje się wyższą wytrzymałością mechaniczną, z kolei aluminium jest lżejsze i bardziej odporne na zmianę temperatury. Właśnie dzięki powyższym właściwościom kasetony stalowe i aluminiowe można stosować w budownictwie przemysłowym, usługowym, przemysłowo-usługowym czy mieszkalnym. Nasi specjaliści doradzają wszystkim inwestorom i kontrahentom wybór najlepszego materiału na kasetony elewacyjne.

2. Charakterystyka materiałów elewacyjnych:

Kasetony elewacyjne wykonuje się z materiałów odpornych na korozję, niesprzyjające warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. W naszym asortymencie znajdują się kasetony elewacyjne aluminiowe i stalowe. Oba materiały charakteryzuje:

 1.  Wytrzymałość.
 2.  Solidna konstrukcja.
 3.  Odporność na warunki atmosferyczne i występowanie korozji.
 4.  Estetyczny i nowoczesny wygląd.

 

3. Zalety kasetonów elewacyjnych:

Wielkim atutem kasetonów elewacyjnych jest zastosowanie ich do wykonywania dociepleń budynków. Dzięki ich niewielkiej wadze powstałe w ten sposób budynki zyskują też efekt lekkości oraz wyjątkową estetykę. Wszystkie osoby zainteresowane zamówieniem oraz montażem kasetonów elewacyjnych zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą, a także do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa.

 1.  Nadanie estetycznego wyglądu elewacjom.
 2.  Wytrzymałość zastosowania.
 3.  Duża funkcjonalność.
 4.  Nadanie indywidualizmu powstałym przy ich pomocy budynków.
 5.  Nowoczesne operowanie kształtami oraz kolorami kasetonów.
 6.  Uniwersalność.
 7.  Duża różnorodność.
 8.  Nietuzinkowy efekt wizualny.
 9.  Wysoka precyzja wykonania.
 10.  Dokładność i łatwość montażu.

Kasetony elewacyjne - montaż w Wielkopolsce:

Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Wielkopolsce, jednak to nie ogranicza nas do montażu kasetonów elewacyjnych również w innych częściach Polski. Mogą zgłaszać się do nas inwestorzy z Poznania oraz innych miast w kraju. Szerokie zastosowanie prezentowanych kasetonów elewacyjnych sprawia, że są one niezwykle popularnym elementem konstrukcyjnym na rynku budowlanym. Ciekawe efekty wizualne można podziwiać przy nowopowstałych hipermarketach, centrach handlowych, biurowcach, halach magazynowych czy blokach i apartamentowcach mieszkalnych. Stalowe lub aluminiowe kasetony sprawdzą się również przy modernizacji i odświeżeniu elewacji starszych budynków.

Skontaktuj się z nami już teraz!