Płyty warstwowe

Strona główna » Oferta » Płyty warstwowe

Budowa hal z płyt warstwowych

W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy i montujemy płyty warstwowe w systemach lekkiej obudowy budynków. To sprawdzone rozwiązanie w branży budownictwa obiektów przemysłowych. Elewacje z płyt warstwowych charakteryzuje solidna i zarazem lekka konstrukcja. To świetne rozwiązanie dla inwestorów decydujących się na postawienie zarówno wielkogabarytowych, jak i mniejszych obiektów.

Płyta warstwowa jest zbudowana z dwóch elementów z blachy stalowej oraz rdzenia izolacyjnego. Wypełnienie najczęściej stanowi pianka poliuretanowa lub wełna mineralna. W zależności od zastosowanego rdzenia, płyty warstwowe mogą wykazywać świetną izolację cieplną, ognioodporność czy właściwości akustyczne. Okładziny płyt warstwowych mogą być profilowane (kilka rodzajów) lub gładkie.

Oferta:

Mnóstwo zalet i szerokie zastosowanie sprawia, że płyty warstwowe cieszą się ogromną popularnością na rynku. Ze względu na swoje właściwości te elementy konstrukcyjne są chętnie wybierane zarówno Inwestorów, jak i wykonawców. Nasi eksperci doradzają najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie zastosowania tych materiałów konstrukcyjnych.

Elewacje z płyt warstwowych:

Płyty elewacyjne warstwowe pozwalają na stworzenie estetycznej obudowy zewnętrznej danego budynku. Płyty na elewacje zewnętrzne są wykorzystywane do wykończenia obiektów z różnych segmentów przemysłu. Wraz z naszym przedsiębiorstwem można w estetyczny sposób wykończyć elewację hali produkcyjnej, magazynowej czy obiektów handlowych, usługowych oraz logistycznych. Płyty warstwowe sprawdzają się w ekstremalnych warunkach. Mogą być stosowane również w halach, w których produkuje się lub magazynuje żywność czy leki. Płyty warstwowe są odporne na działanie wszystkich czynników atmosferycznych.

Nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka wpływa na duże zainteresowanie płytami warstwowymi na rynku. Te elementy konstrukcyjne mogą być wykonane w wielu kolorach, wymiarach, a nawet wzorach i kształtach. Dzięki nim można uzyskać nowoczesny lub klasyczny wygląd budynków – wszystko zależy od indywidualnych preferencji inwestora. Gotowe elementy modułowe ścian z płyt warstwowych dają szerokie możliwości aranżacyjne poszczególnych budynków przemysłowych, handlowych, rolniczych i innych. 

Montaż płyt warstwowych - Poznań, Wielkopolska

Zajmujemy się montażem płyt warstwowych w systemach lekkiej obudowy budynków przemysłowych i handlowych. Proponowane przez nas płyty elewacyjne zewnętrzne znajdują zastosowanie w:

  1.  Halach magazynowych.
  2.  Fabrykach produkcyjnych.
  3.  Centrach logistycznych.
  4.  Obiektach sportowych.
  5.  Sklepach wielkopowierzchniowych.
  6.  Biurowcach,
  7.  Galeriach Handlowych.

Montaż płyt warstwowych, odbywa się niezwykle szybko oraz sprawnie, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W przeciwieństwie do innych elementów konstrukcyjnych, płyty warstwowe można również w łatwy sposób demontować i modyfikować obiekt według potrzeb. Materiał charakteryzuje niewielki ciężar jednostkowy, co wpływa na krótki termin realizacji zlecenia. Zaletą montażu płyt warstwowych jest również atrakcyjny koszt wykonania oraz eksploatacji budynków.

Wykończenie hali z płyty warstwowej:

Wykończenie hali z użyciem płyty elewacyjnej gwarantuje stworzenie lekkiej i zarazem solidnej konstrukcji. Stosując technologię lekkiej obudowy tego typu materiałów powstają hale przemysłowe, obiekty wielko- i małogabarytowe czy kontenery.

Stosując technologię lekkiej obudowy postawiliśmy wiele budynków przemysłowych i komercyjnych nie tylko na terenie Wielkopolski, ale również całej Polski. Zapraszamy do współpracy inwestorów z Poznania i innych części kraju.

Wystarczy skontaktować się z nami. Fachowo doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania i będziemy towarzyszyć inwestorom na każdym etapie budowy obiektów. Dzięki szerokiej ofercie kolorów, wymiarów i kształtów płyt warstwowych jesteśmy w stanie stworzyć budynki “szyte na miarę”.

Skontaktuj się z nami już teraz!