Kasety ścienne

Strona główna » Oferta » Kasety ścienne

Kasety ścienne - Maxmont

Kasety ścienne są częścią systemu kaseta + wełna + blacha, składającego się z kasety ściennej stalowej, montowanej do konstrukcji hali, wełny mineralnej układanej w kasecie, stanowiącej warstwę izolacyjną, oraz blachy trapezowej, stanowiącej zewnętrzną warstwę systemu. Oferowane przez nas kasety ścienne są produktami dla wymagających Klientów, którzy poszukują solidnych elementów konstrukcyjnych. Znajdują zastosowanie zarówno przy budowie konstrukcji wewnętrznych głównie w halach przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych. To elementy wykorzystywane przy tworzeniu solidnych konstrukcji, które mają wykazywać się dobrymi właściwościami izolacyjnymi oraz trwałością nawet po długotrwałym użytkowaniu. 

Konstrukcje, które powstają z użyciem kaset ściennych, wyróżniają się estetycznym oraz nowoczesnym wyglądem. Niewielka waga tych elementów konstrukcyjnych sprawia, że kasety ścienne są łatwe w montażu – niezależnie od wielkości powierzchni, którą należy pokryć. Co więcej, proponowane przez nas materiały konstrukcyjne można zastosować zarówno przy budowie nowych obiektów, jak i na etapie modernizacji i odświeżenia istniejących już obiektów.

Istotną zaletą inwestycji w kasety ścienne jest ich dobra izolacja akustyczna. Wszystkie te cechy sprawiają, że wykonywane przez nas konstrukcje są bardzo solidne. To sprawia, że proponowane przez nas elementy budowlane mogą być stosowane w budownictwie obiektów przemysłowych i handlowych.

Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w województwie wielkopolskim – w Różnowie k. Obornik. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się do działania lokalnego. Jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami z całego kraju. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń i czekamy na jeszcze więcej – do wszystkich zleceń podchodzimy zawsze profesjonalnie oraz indywidualnie. Dzięki nam powstają zarówno wielkogabarytowe obiekty, jak i mniejsze budynki w całej Polsce.

Kasety ścienne (cena i montaż):

Montaż kaset ściennych w systemie kaseta + wełna + blacha jest dużą korzyścią dla każdego inwestora, bez względu na metraż pokrywanej powierzchni i charakter danego obiektu. Możemy dostosować wygląd budynku do indywidualnych preferencji inwestora, oferując szeroką paletę kolorystyczną poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Udzielamy fachowych porad na każdym etapie.

Kasety ścienne to doskonały materiał służący do szybkiej zabudowy ścian, szczególnie w halach przemysłowo-magazynowych. Systemy lekkiej obudowy ściennej to nasza specjalizacja. Stawiamy na wysoką jakość stosowanych materiałów, rzetelnie realizowane usługi oraz doświadczenie i umiejętności naszych ekip montażowych.

Zalety kaset ściennych:

  1. Świetne właściwości izolacyjne,
  2. Akustyka,
  3. Szybkość i łatwość montażu,
  4. Funkcjonalność,
  5. Atrakcyjna cena,
  6.  Wysoka wytrzymałość.

Zapraszamy do kontaktu:

Zainteresowanych szczegółami oferty na kasety ścienne w Poznaniu, Wielkopolsce lub w innym miejscu w kraju, zapraszamy do kontaktu. Ceny oraz termin montażu dostosujemy indywidualnie. Chętnie doradzimy najkorzystniejsze rozwiązaniu w wykonaniu zabudowy ściennej oraz elewacji przy budynkach każdego rodzaju.

Zapraszamy do współpracy osoby, którym zależy na solidnych systemach lekkich zabudów obiektów przemysłowych, fabryk produkcyjnych, magazynów, warsztatów, garaży, budynków użyteczności publicznych, pawilonów i obiektów handlowych oraz usługowych, obiektów sportowych, biurowych, socjalnych, administracyjnych i wystawienniczych.

Skontaktuj się z nami już teraz!