Elewacje wentylowane

Strona główna » Oferta » Elewacje wentylowane

Maxmont - elewacje wentylowane

Nowoczesnym rozwiązaniem technicznym przy wykończeniu elewacji budynków przemysłowych, komercyjnych, publicznych oraz niekiedy także prywatnych, jest montaż elewacji wentylowanych. Realizujemy je z wykorzystaniem kasetonów i blach trapezowych i falistych zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru elewacji wentylowanych.

Czym są elewacje wentylowane?

Elewacje wentylowane charakteryzuje tworzenie wentylowanej przestrzeni między warstwami danej konstrukcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu można stworzyć nowoczesną, bezpieczną i trwałą elewację, która w pozytywny sposób wpłynie na właściwości termoizolacyjne budynku oraz podniesie jego wartość użytkową. Jako wykonawca elewacji wentylowanych polecamy ich zastosowanie zarówno w nowych budynkach, jak i przy modernizacji obiektów budowlanych.

 

Elewacje wentylowane dają szeroki wybór okładzin, dostępnych w różnych kolorach oraz wzorach. W ten sposób można dodać budynkom nowoczesnego wyrazu, a także dopasować fasadę obiektu do otaczającego go środowiska. To niewątpliwie trwałe i bezpieczne rozwiązanie. Dobór odpowiedniej grubości warstwy termoizolacyjnej przy zastosowaniu elewacji wentylowanej ma pozytywny i długotrwały wpływ na właściwości cieplne budynku. Wcześniej wspomniana przestrzeń pomiędzy okładziną a warstwą termoizolacyjną pomaga we właściwym odprowadzaniu wilgoci. Zastosowanie specjalnych materiałów minimalizuje również ryzyko zatrzymywania się wilgoci w warstwie termoizolacyjnej.

 

Montaż elewacji wentylowanych - Poznań, Wielkopolska:

Jednym z obszarów naszej działalności jest Wielkopolska – nie tylko Poznań. Montaże elewacji wentylowanych prowadzimy na terenie całego kraju. Stawiamy przede wszystkim na kompleksowe wykonanie elewacji wentylowanych. Doradzamy współpracującym z nami inwestorom już na etapie projektu zewnętrznego wykończenia budynku. Montaż elewacji wentylowanych przeprowadzamy szybko, sprawnie i starannie.

Wszelkie roboty elewacyjne wykonujemy przy użyciu wysokojakościowych materiałów, sprawdzonych technologii oraz specjalistycznego sprzętu. Elewacje wentylowane z kasetonów lub blach trapezowych i falistych są gwarancją nie tylko funkcjonalnego budynku, ale również jego estetycznego wyglądu przez wiele lat. Zainteresowanych współpracą w tym zakresie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa, którzy doradzą wybór najlepszych elementów konstrukcyjnych do wykonania skutecznej elewacji wentylacyjnej.

 

Skontaktuj się z nami już teraz!