Elewacje Stalowe

Strona główna » Oferta » Elewacje stalowe z blachy

Elewacje stalowe z blachy:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na wykonywane przez nas elewacje z blachy stalowej. Choć blacha stalowa była dotychczas najczęściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych, to świetnie nadaje się również jako element konstrukcyjny zewnętrznych ścian budynków.

Blachy na elewacje (zalety i zastosowanie)

Główna zaleta elewacji z blachy to zdecydowanie walory estetyczne, które są doceniane i wykorzystywane we współczesnych projektach budynków. Metaliczny połysk i kolorystyka w odcieniach szarości, czy rdza blach Cor-ten świetnie wpisują się w charakter nowoczesnych obiektów firmowych, przemysłowych czy budynków użyteczności publicznej, a nawet mieszkalnych. Wśród zalet tego typu elewacji należy wymienić odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Świetne parametry stalowych materiałów przekładają się na trwałość i solidność całej konstrukcji. Blacha na elewacje budynków przemysłowych, komercyjnych i prywatnych jest pokryta powłoką ochronną.

Elewacja z blachy trapezowej znajduje zastosowanie w architekturze nowoczesnej. W tego typu projektach zwraca się uwagę na jakość materiałów wykończeniowych, staranne wykonanie i minimalistyczny design. Proponowane przez nas elewacje z blachy świetnie wpisują się w ten współczesny trend architektoniczny.

 

Montaż blachy na elewacji - Poznań, Wielkopolska

Świadczone przez nas usługi montażu blachy na elewacji w Poznaniu oraz na terenie Wielkopolski cieszą się ogromną popularnością. Nasze ralizacje można podziwiać również w innych częściach Polski. Montaż blachy na elewacji w naszym wykonaniu charakteryzuje przede wszystkim sprawne i profesjonalne działanie. To idealne rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa i inwestorów, którym zależy na szybkiej realizacji oraz inwestycji na lata

Oferujemy mocowanie blachy trapezowej i falistej nawet na niestandardowych budynkach. Wiemy, że blacha na elewacji sprawdzi się o wiele lepiej niż inne materiały wykończeniowe. Tego typu elementy są bardziej wytrzymałe, mają większość żywotność powierzchni wystawionej na działanie warunków atmosferycznych, a ponadto prezentują się estetycznie przez wiele lat.

 

Kontakt:

Zainteresowanych szczegółami naszej oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa. Fachowe doradztwo, indywidualne wyceny i profesjonalne podejście to nasze atuty.

Skontaktuj się z nami już teraz!